Gdzie wypożyczyć narty w Wiśle? Lista wypożyczalni nart

Wisła to jedna z najpopularniejszych miejscowości w Beskidzie Śląskim bardzo chętnie odwiedzana przez turystów, zwłaszcza w okresie zimowym. Gęsta sieć szlaków i tras narciarskich oraz duża ilość wyciągów sprawia, że jest ona rajem dla narciarzy. Ci początkujący, mogą liczyć nie tylko na profesjonalne kursy jazdy, ale nie muszą martwić się o brak odpowiedniego sprzętu, który mogą wypożyczyć na miejscu. Poniżej prezentujemy najlepsze wypożyczalnie nart w Wiśle.

  1. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego – Nova Soszów
  2. Wypożyczalnia nart – Winter Group
  3. Wypożyczalnia sprzętu zimowego – Raszka Sport

1. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego – Nova Soszów

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym narciarzem, czy zapalonym wielbicielem tego sportu zimowego, nie musisz mieć przy sobie profesjonalnego sprzętu. Na miejscu działa wypożyczalnia nart w Wiśle przy stacji narciarskiej Soszów, której pracownicy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt dostosowany do twoich potrzeb i umiejętności. Każdy klient wypożyczalni może przetestować jazdę na nartach takich producentów jak Völkl, Head czy Atomic, które są bardzo dobrze znane i cenione w środowisku największych fanów narciarstwa. W przypadku wypożyczenia nart na cały dzień istnieje możliwość nawet kilkukrotnej zmiany sprzętu. Wypożyczającym może być tylko osoba pełnoletnia po okazaniu stosownych dokumentów ze zdjęciem oraz po uiszczeniu obowiązkowej kaucji. Wypożyczalnia prowadzi również profesjonalną sprzedaż sprzętu narciarskiego.

2. Wypożyczalnia nart – Winter Group

W tym miejscu możliwe jest wypożyczenie najnowszych kolekcji nart zjazdowych zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem, jak i tych nieźle szusujących po stokach. Wypożyczalnia ta może pochwalić się ponad 100 modelami nart, desek snowboardowych oraz niezbędnymi akcesoriami. Sprzęt dostosowywany jest do umiejętności, stylu jazdy oraz indywidualnych potrzeb klientów.

3. Wypożyczalnia sprzętu zimowego – Raszka Sport

Tutaj świadczone są kompleksowe i szerokie usługi w zakresie sprzedaży, serwisu oraz wypożyczania sprzętu narciarskiego, czy snowboardowego. Również w tym wypadku można wybierać pośród tak znanych i cenionych marek jak Atomic, Head, Burton czy Salomon, do których w niedawnym czasie dołączyła również Stöckli. O jakość udostępnianego sprzętu dba profesjonalna i wykwalifikowana obsługa.

Turysta zjeżdża na nartach

Wypożyczanie nart jest rozwiązaniem dobrym i wygodnym. Osoby rozpoczynające naukę jazdy nie muszą stresować się koniecznością zakupienia sprzętu, o którym jeszcze nie mają pojęcia. To właśnie w wypożyczalni mogą zasięgnąć informacji, jaki będzie dla nich odpowiedni, na co zwracać uwagę i jak go dostosować do swoich możliwości. Nawet jeśli dobrze jeździsz na nartach, to nie masz wcale obowiązku posiadania czy kupowania profesjonalnych nart. Zresztą, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. A dzięki usługom wypożyczalni, nie tylko masz możliwość skorzystania z tego sprzętu, co możesz sobie pozwolić na wybieranie w modelach różnych marek i o innym stopniu trudności. Odchodzi również konieczność okresowej konserwacji i serwisowanie sprzętu, którym zajmują się pracownicy wypożyczalni. Ponadto, w górach panują różne warunki, których nie da się przewidzieć. Zatem nie zawsze posiadany model nart będzie się nadawał do tych aktualnie panujących. To właśnie dzięki usługom świadczonym przez wypożyczalnię możesz dopasować sprzęt odpowiedni do warunków na szlaku. Zwiększa to nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Podobne

dodaj komentarz