Wynajem samochodów w Katowicach, przykładowe wypożyczalnie aut

Wynajem aut stał się bardzo popularny w Polsce i na każdym kroku można znaleźć firmy, które oferują nam wypożyczenie samochodu na określony czas. Właściwie każde większe czy mniejsze miasto posiada co najmniej kilka punktów wynajmu i nie inaczej jest w Katowicach. Które wypożyczalnie aut są warte uwagi? Warto przyjrzeć się przykładowej liście.

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Wypożyczalnia ta działa na Polskim rynku już od wielu lat, posiadając swoje punkty w kilkunastu miastach kraju. W Katowicach można znaleźć dwa punkty wynajmu aut: w centrum przy dworcu PKP oraz przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach. Aby wypożyczyć samochód, należy mieć ukończone 21 lat, a także minimum rok posiadania prawa jazdy. Do wyboru mamy także wiele marek aut, możliwe jest także wynajęcie dodatkowych elementów, jak nawigacja, fotelik samochodowy czy inne. Z dokładną ofertą wypożyczalni można zapoznać się na ich stronie: www.wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-katowice. Możliwe jest wypożyczenie samochodu na krótki i długi termin.

DSD Speed Katowice

Ta wypożyczalnia aut ma kilka punktów w Katowicach, a konkretnie w rejonie lotniska, centrum handlowego 3 stawy, a także nieopodal dworca PKP. W ofercie firmy można znaleźć samochody różnych klas, od standardowych, aż po premium, z możliwością zainstalowania dodatkowych udogodnień – fotelików, tabletów czy nawigacji. O wypożyczenie auta mogą się starać zarówno firmy, jak i osoby prywatne, w tym wynajem krótko, średnio i długoterminowy. Możliwe jest także wypożyczenia aut dostawczych.

Kierowca w samochodzie

99ren

Wypożyczalnia aut 99rent posiada swoje oddziały w wielu miastach w Polsce, w Katowicach mieści się na ul. Ceglanej 71. Można tam wynająć samochody na okres krótko i średnioterminowy, jak również skorzystać z wynajmu z OC oraz wersję VIP czyli samochód z własnym kierowcą. Wybór marek samochodów jest dosyć szeroki i dostępne są pojazdy z dowolnej klasy i marki. Dodatkowo nie ma konieczności udania się do punktu by odebrać samochód, ponieważ pracownicy mogą podstawić samochód w dowolne miejsce w Katowicach i zwrócić samochód do każdego punktu 99rent w Polsce. Wynajem dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm.

Car Net

Katowicki oddział CarNet znajduje się na ul. Korfantego 195, a co za tym idzie, w samym centrum miasta. Można tam wynająć samochody osobowe, dostawcze, jak również busy osobowe. Oferta firmy obejmuje wynajem krótko- i długoterminowy, jak również istnieje możliwość podstawienia samochodu w dowolnym miejscu w na Śląsku, niekoniecznie w samych Katowicach. Samochód można zarezerwować także online, co jest o wiele szybsza i prostszą metodą. Będąc stałym klientem, można liczyć na dodatkowe rabaty.

CarFree rent a car

Jest to ogólnopolska firma, posiadająca swoje punkty wynajmu w wielu miejscach kraju i działająca na rynku od 2009 roku. W ofercie wypożyczalni można znaleźć wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy, a także możliwość wynajmu busów osobowych oraz samochodu zastępczego z OC. W Katowicach CarFree można znaleźć na lotnisku w Pyrzowicach, jako jednym z najbardziej istotnych miejsc komunikacyjnych. Firma może się poszczycić dużym wyborem samochodów oraz brakiem kaucji zabezpieczającej.

Podane wyżej firmy są tylko przykładową listą wypożyczalni dostępnych w Katowicach i okolicach. Trzeba od razu zaznaczyć, że liczba firm wynajmujących auta jest o wiele większa, a takie miasto, jak stolica Górnego Śląska, ma do zaoferowania znacznie więcej.

Podobne

dodaj komentarz