Premiery gier 2020 – na co czekają fani PS4, Xbox-a, PC?

Fani gier video nie mogą w tym roku narzekać, bo w każdym miesiącu pojawiają się premiery najbardziej oczekiwanych produkcji. Marvel’s Avengers, kultowy Tony Hakw’s Pro Skater – na co jeszcze czekają właściciele PS4, Xbox-a i PC?

1. Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier akcji, której premiera, jak można sprawdzić w kalendarzu gier video na https://allegro.pl/premiery/kalendarz-premier-gier-video, będzie miała miejsce już 4 września!

Nikogo raczej nie zaskoczymy informacją, że postaci w grze będą pochodzić z popularnych komiksów Marvel oraz Avengers. Nie zabraknie Hawkeye’a, Spider-Mana czy Hulka, chociaż niektórzy z tych superbohaterów będą pojawiać się w dodatkach, i to nie od razu. Niemałą gratką jest również to, że co miesiąc będą udostępniane nowe zadania w ramach Wyzwania Społeczności (Community Challenges). Kto będzie mógł się w nich zmierzyć? Posiadacze konsol PS4, Xbox One oraz PC.

2. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Kultowa gra Tony Hawk’s Pro Skater doczekała się swojego remake’u, który dostępny będzie, tak samo jak Marvel’s Avengers, od 4 września. I tak jak poprzednik, przygotowana jest na PS4, PC oraz Xbox One.

Producenci, zamiast tworzyć kolejną odsłonę gry, postanowili zaczerpnąć z tego, co było najlepsze w dwóch pierwszych częściach, wzbogacając to w o wiele lepsze możliwości, a także dopracowując grafikę. Ciekawostką jest możliwość tworzenia własnego bohatera oraz projektowania skateparków, co umożliwiać będzie zaawansowany edytor.

3. Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot to jedna z najlepszych gier zręcznościowych, platformowych, i co do tego nie ma chyba wątpliwości. Dlatego nic dziwnego, że jej producenci tworzą kolejne części, zaskakując grafiką, a także nowymi wyzwaniami. I tak ma być w przypadku Crasha Bandicoota 4: It’s About Time, którego jedyną wadą jest to, że wychodzi dopiero 2 października – właściciele PS4 oraz Xbox One już zacierają ręce.

Nowe przygody Crasha to setki nowych poziomów, plansz, i co najważniejsze – to pełnoprawny sequel, a nie kolejny remaster. Zła wiadomość jest natomiast taka, że w grze pojawią się mikropłatności.

4. FIFA 21

Nieco później, bo 9 października, na PC, PS4, Xbox One oraz Switch’a pojawi się kolejna odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej – FIFA 21 od EA Sports. Tym razem na okładce gry pojawi się supergwiazdor Kylian Mbappé.

Jakie możliwości będą mieli gracze? Najciekawszym trybem kariery wydaję się interaktywna symulacja, a także nowy system rozwoju piłkarzy.

5. Assassin’s Creed Valhalla

Producenci popularnej gry RPG Assassin’s Creed jak zwykle nie zawodzą swoich fanów – kolejna, dwunasta już odsłona sagi o rywalizacji bractwa asasynów z zakonem templariuszy pojawi się 17 listopada, a dostępność platform jest imponująca. Gra będzie skierowana standardowo na PC, PS4 oraz Xbox One, dodatkowo pojawia się jeszcze PS5 oraz XSX.

Tym razem fabuła toczyć się będzie w średniowiecznej Anglii, a walki będą rozgrywać się między wikingami. To, co spodoba się amatorom tej gry, to możliwość wyboru płci, a także wyglądu głównego bohatera. To efekt jednej z wielu implementacji elementów RPG w grze.

dodaj komentarz