Hotele SPA w Polsce, które warto odwiedzić

Każdy z nas potrzebuje wytchnienia i odpoczynku od codziennych trosk, aby skutecznie zregenerować siły. Nie bez powodu większość z nas stawia w takiej sytuacji na hotele SPA, w których poddać można się wielu regeneracyjnym zabiegom i odetchnąć pełną piersią, by wrócić do swych obowiązków z nowymi siłami. W Polsce znajdziemy wiele tego typu miejsc, warto więc spojrzeć na ranking trzech hoteli spa, które warte są grzechu i wybierzmy ten, który jest najbliższy naszym wyobrażeniom o idealnie spędzonym wolnym czasie.

Hotel Spa to rozkosz dla zmysłów

Dlaczego akurat hotele SPA mogą się cieszyć tak dużą popularnością? Dlaczego w ogóle warto jest o nich pomyśleć? Przede wszystkim jest to szansa na relaks, odpoczynek i zapomnienie choć na kilka, czy kilkanaście dni. To miejsca, gdzie można miło spędzić czas w ciekawym otoczeniu, a także skorzystać ze wszelkich udogodnień typu baseny, jacuzzi i inne atrakcje mające służyć naszemu zdrowiu oraz być ucztą dla zmysłów. Wiele osób uważa, że takie hotele są tylko dla wybranych, ale to nie do końca prawda. Ten rodzaj atrakcji i odpoczynku przeznaczony jest dla każdego i nic nie stoi na przeszkodzie, by móc nich skorzystać.

Hotel SPA Piramida – Tychy

Choć może nie spodziewalibyśmy się, że jeden z lepszych hoteli SPA (www.hotelpiramida.pl/hotel) w kraju znajduje się na Śląsku, Piramida należy do niewątpliwej czołówki miejsc, które nas pod tym względem nie zawiodą. Usytuowana jest tuż przy Jeziorze Paprocańskim w najpiękniejszej i najprzyjemniejszej części miasta. Atrakcji spodziewać możemy się też jednak wewnątrz. Poza wspaniałym, luksusowym wystrojem rodem z aranżacji wnętrz starożytnego Egiptu i wygodnymi pokojami, które sprzyjają komfortowi gości, hotel zapewnia nam także dobrze wyposażoną strefę wellness oraz bogaty pakiet zabiegów SPA, pośród których znajdziemy zarówno te na całe ciało jak i twarz, a także pakiety dla par. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana obsługa sprawią, że dni spędzone w tak relaksujący sposób pomogą nam chociaż na chwilę przenieść się do błogiego świata czystej przyjemności.

Kobieta na leżaku w spa

Hotel SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie

Dr Irena Eris słynie nie tylko z serii świetnej jakości kosmetyków, uwielbianych przez Polki, ale i z kilku kompleksów SPA, rozsianych po najpiękniejszych miejscach naszego kraju. Za jej najlepszy hotel uznaje się ten, który usytuowany jest na Wzgórzach Dylewskich w otulinie Parku Krajobrazowego. Jest to niezwykle luksusowa lokalizacja, która spełni nawet najbardziej wysublimowane wymagania. Pokoje są niezwykle komfortowe, a ilość zabiegów SPA, jakie są nam oferowane przyprawia o istny zawrót głowy. Na terenie ośrodka skorzystać możemy z dwóch basenów, różnych rodzajów saun, jacuzzi, biczów wodnych, a także ciepłego źródła. Poza tym do dyspozycji gości są także zajęcia ruchowe takie jak: pilates, aerobik i aqua aerobik.

Arka Medical SPA Hotel – Kołobrzeg

Ci, którzy nie wyobrażają sobie urlopu innego, niż nad naszym pięknym polskim morzem, zadowoleni będą z całą pewnością z pobytu w hotelu Arka Medical SPA w Kołobrzegu. Jest on położony w urokliwej części miasta pomiędzy złotą, piaszczystą plażą, a ekoparkiem. Goście skorzystać mogą tam aż z 60 różnych zabiegów, w tym z masaży z różnych części globu. Strefę wellness tworzą także baseny wypełnione wodą morską, a ci, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę nie pogardzą z pewnością nowoczesnym sprzętem siłowym i krytym kortem tenisowym, który znajduje się na terenie ośrodka.

Podobne

jeden komentarz

  1. Melani
    5 października 2016 at 11:11 Odpowiedz

    Mieszkam w Tychach niedaleko Piramidy i dużo słyszałam na temat tego hotelu ale nigdy tam nie była. Reprezentacje różnych drużyn, nawet polski tam nocują, więc na pewno jest na poziomie.

dodaj komentarz