Gdzie wybrać się na szkolenia BHP we Wrocławiu? 5 firm szkoleniowych

Każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy musi obowiązkowo przejść szkolenie BHP. Obowiązkiem pracodawcy jest natomiast zorganizowanie takiego szkolenia, w celu ochrony życia oraz zdrowia jego pracowników. Aby mieć pewność, że otrzymają oni wszystkie niezbędne informacje przedstawione w ciekawy i profesjonalny sposób, przedsiębiorcy często korzystają z usług firm organizujących szkolenia BHP.

Szkolenia BHP we Wrocławiu

Bardzo często szkolenia BHP kojarzone są ze stratą czasu i nudnymi wykładami na temat bezpieczeństwa w pracy. Na szczęście powstaje coraz więcej firm, które zajmują się w profesjonalny sposób przeprowadzaniem tego typu szkoleń i podchodzą do tego w nowatorski i pełen pasji sposób. Pracodawcy mogą wybierać wśród ofert i dostosować je do własnych potrzeb wybierając różne formy szkoleń BHP, w tym kursy, seminaria, instruktaże czy e-learning.
We Wrocławiu funkcjonuje wiele firm świadczących tego typu usługi, my wybraliśmy 5 z nich, które naszym zdaniem maja najciekawszą ofertę.

GD Partners

Pierwszą firmą, której postanowiliśmy się przyjrzeć jest GD Partners. Oferuje ona szeroki wachlarz usług związanych nie tylko ze szkoleniami BHP, ale również z pomiarami natężenia oświetlenia, czy kursami na wózki oraz szkoleniami na suwnice i podesty. Jeśli chodzi o szkolenia BHP, to warto zapoznać się z propozycją GD Partners na ich stronie internetowej www.gdbhp.pl/kursy-szkolenia/szkolenia-bhp, gdyż jest ona bardzo bogata i ciekawa.

Time4safety

Drugą firmą działającą na terenie Wrocławia i okolic jest Time4Safety, która walczy ze stereotypami, mówiącymi o tym, że wiedza związana z bezpieczeństwem i higieną pracy jest nudna i mało atrakcyjna. Decydując się na skorzystanie z jej usług możemy liczyć na to, ze niezbędna wiedza zostanie im przekazana w pomysłowy i angażujący sposób.

Safety First

Ta firma z chęcią podejmie się szkolenia BHP pracowników na różnych szczeblach, a także pracodawców. Prowadzone przez Safety First szkolenia podzielone są na dwie części – instruktaż ogólny oraz instruktaż stanowiskowy. Ciekawą propozycję stanowią szkolenia wstępne i okresowe prowadzone w języku rosyjskim oraz angielskim, oraz inne usługi takie jak m.in. dobór środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, czy przeprowadzanie kontroli warunków pracy.

książka, okulary zakreślacz

BHP Consulting

Swoją ofertę BHP Consulting kieruje zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firma ta organizuje szkolenia BHP dla pracowników na wszystkich stanowiskach, a także zatrudnianych studentów oraz uczniów szkół zawodowych. W ofercie BHP Consulting znajdziemy także szkolenia przeciwpożarowe, szkolenia i kursy z pierwszej pomocy, a także outsourcing w zakresie służby BHP.

Asekor

Ostatnia firma na naszej liście to Asekor, która świadczy usługi związane z bezpieczeństwem i higiena pracy na terenie całego kraju, a jedna z siedzib znajduje się właśnie we Wrocławiu. Z jej usług mogą korzystać małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa, korporacje, a także klienci indywidualni.

Podobne

dodaj komentarz