6 oznak na to, że podobasz się dziewczynie

Jeśli spodobała Ci się jakaś dziewczyna, to z pewnością zastanawiasz się nad zrobieniem pierwszego kroku, jednak każdy wie, nie jest to wcale łatwe zadanie. Do największych obaw zwykle należy strach przed odrzuceniem, dlatego przed podjęciem jakichś działań warto się upewnić, czy mamy szansę u osoby będącej obiektem naszych westchnień. Tylko jak to sprawdzić? W tym artykule, dowiesz się jakie zachowania dziewczyn mogą świadczyć o tym, że jest Tobą zainteresowana.

1. Łapie kontakt wzrokowy

Jeśli dziewczynie spodoba się jakiś chłopak, to nie ma takiej siły, która powstrzymałaby ją od wpatrywania się w niego, dlatego na początku zwróć uwagę czy Twoja wybranka często na Ciebie zerka. Jest to  prawdopodobnie najpopularniejsza oznaka zauroczenia i pojawia się nawet u tych najbardziej nieśmiałych dziewczyn 🙂

2. Często się do Ciebie uśmiecha

Chyba każdy wie, że uśmiech w kontaktach z innymi ludźmi jest bardzo istotny, bo to właśnie dzięki temu można poznać, że jesteśmy pogodni oraz chętni do nawiązania znajomości. W zauroczeniach działa to podobanie, dlatego zainteresowana Tobą dziewczyna z pewnością obdarzy Cię niejednym promiennym uśmiechem.

3. Wykonuje konkretne gesty

Większość dziewczyn chcących poderwać chłopaka, zwykle wykonuje różne gesty. Najczęściej należy do nich bawienie się włosami, wyprostowanie swojej sylwetki oraz poprawianie ubrań. Jeśli zauważysz takie zachowanie u Twojej wybranki to możesz być pewien, że jest Tobą zainteresowana.

Ładna dziewczyna w kapeluszu bawi się włosami

4. Chce być blisko Ciebie

Dziewczyna, aby zdobyć Twoje zainteresowanie musi przede wszystkim znajdywać się w pobliżu Ciebie. Często będzie pojawiać się w miejscach, w których przebywasz, tylko po to, by „przypadkiem” Cię spotkać.

5. Nawiązuje rozmowę

Bardziej śmiałe kobiety odważą się też na to, aby z Tobą porozmawiać. Może to być zwykłe pytanie o godzinę czy też rozmowa na inny uniwersalny temat, bo w końcu zawsze znajdzie się wymówka, żeby nawiązać kontakt.

6. Delikatnie sugeruje chęć spotkania

Kiedy już jesteście na etapie koleżeństwa, to czasem podczas Waszych wspólnych rozmów, dziewczyna może spróbować w jakiś sposób zasugerować spotkanie, czy też okazać swoje zainteresowanie. Takich sztuczek jest cała masa, więc jeśli usłyszysz zdania w stylu: „Nie mam co jutro robić…” lub „Chętnie bym poszła, ale nie mam z kim” to nawet się nie zastanawiaj, tylko od razu zaproponuj spotkanie.

Wszystkie wyżej opisane zachowania mogą świadczyć o tym, że dziewczyna jest Tobą zainteresowana, jednak czasem warto również zdać się na instynkt. Jeśli tylko poczujesz, że coś jest na rzeczy to nie zastanawiaj się zbyt długo i zrób ten pierwszy krok.

Podobne

2 komentarze

  1. Mateusz
    5 października 2016 at 09:19 Odpowiedz

    Jeżeli facet się podoba kobiecie to znaczy, że już jest duży krok do przodu. Sory, to jest ważne. Każdy mówi że wygląd się nie liczy. Brednie.

  2. diablo
    1 marca 2019 at 11:47 Odpowiedz

    Moim zdaniem jak facet podoba się dziewczynie to widać to po prostu po tym, że chce być blisko niego i tyle. Zupełnym przypadkiem się to rzecz jasna dzieje. Wiadomo jednak, że to i tak jest tak, że to facet ma wykonać ten pierwszy krok.

dodaj komentarz