Jak znaleźć dziewczynę w internecie?

W ostatnich czasach niezwykle popularnym miejscem, w którym można znaleźć partnerkę, jest Internet. Poderwanie dziewczyny w ten sposób jest znacznie szybsze i prostsze niż chodzenie po barach, pubach i imprezach czy wypatrywanie wśród tłumu odpowiedniej kandydatki. Gdzie najlepiej szukać potencjalnej partnerki? Podpowiadamy, jak najskuteczniej znaleźć dziewczynę w Internecie.

Zapewne wielu mężczyznom znane jest to uczucie, gdy spędzają po raz kolejny samotny wieczór, w towarzystwie wiernego psa, pilota od telewizora i puszki piwa. Mają już dość samotności, z chęcią spędziliby ten wieczór w kobiecym towarzystwie. Jednakże wciąż brak im czasu bądź śmiałości i pewności siebie, by rozejrzeć się za odpowiednią kandydatką.

Coraz więcej ludzi rozpoczyna więc poszukiwania swojej drugiej połowy w Internecie. Co nie każdemu wydaje się zbyt dobrym pomysłem. Jednakże znalezienie w ten sposób atrakcyjnej i mądrej dziewczyny naprawdę jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób się do tego zabrać.

Gdzie można znaleźć dziewczynę w Internecie?

Z pewnością istnieje wiele stron, na których możesz poznać dziewczynę. Należą do nich portale społecznościowe, jak na przykład: Facebook, Nasza Klasa, Twitter, Grono itp. Jednakże trzeba liczyć się z tym, że osoba, do której się odezwiesz, niekoniecznie będzie zainteresowana nową znajomością.

Idealnym rozwiązaniem wydają się więc typowe portale randkowe, jak np. Sympatia, myDwoje, eDarling, na których logują się osoby zainteresowane zawieraniem nowych znajomości. Tam z pewnością spotkasz dziewczyny, które, podobnie jak Ty, szukają odpowiedniego partnera.

Mężczyzna szuka dziewczyny w internecie na laptopie

Jak stworzyć atrakcyjny profil na internetowym portalu randkowym?

Jeżeli już zdecydujesz się, na którym portalu umieścisz swoje konto, koniecznie musisz popracować nad stworzeniem ciekawego profilu, który wyróżni Cię spośród innych mężczyzn i przyciągnie potencjalne kandydatki.

Z pewnością nie zaczynaj opisu swojej osoby od banalnych, oklepanych zdań typu: jestem spokojnym i normalnym facetem, nie lubię pisać o sobie itp. Podobne frazesy z pewnością można odszukać na koncie co drugiego użytkownika. Ponadto dokładnie sprecyzuj, jakiego typu kobiety szukasz, by nie wyjść na zdesperowanego faceta, chwytającego się każdej deski ratunku.

Jak rozmawiać z dziewczyną przez Internet?

Kiedy znajdziesz w końcu kobietę, spełniającą Twoje oczekiwania, wskazane jest, by do niej napisać. Im dziewczyna jest bardziej atrakcyjna, tym ma więcej adoratorów, dlatego też musisz w ten sposób sformułować wiadomość, by ją zaintrygować i sprawić, by z utęsknieniem czekała na kolejną wymianę zdań. Przede wszystkim unikaj tanich komplementów, pustych przechwałek oraz rozmów na mało interesujące tematy.

Kiedy zaproponować spotkanie dziewczynie?

Spraw, by Twoja nowa znajomość rozwijała się powoli i szła w pożądanym kierunku. Jeśli po wymienieniu kilku zdań od razu zaproponujesz kobiecie spotkanie, bądź co gorsza wspólny wieczór w Twoim mieszkaniu, musisz liczyć się z tym, że już więcej nie odpowie na Twoje wiadomości.

Podobne

2 komentarze

  1. Alicia
    30 września 2016 at 17:42 Odpowiedz

    Uważam, że to ryzykowne takie zawieranie znajomości w internecie. Nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie ekranu.

  2. romantyczka
    26 lutego 2019 at 10:51 Odpowiedz

    A ja się nie zgodzę. Moim zdaniem ludzie dorośli nie mają co się tego obawiać. W pewnym wieku trudno jest kogoś poznać. Człowiek żyje praca-dom-znajomi. Lepiej więc jak doskwiera samotność, poszukać kogoś na portalach randkowych. Nie są tam sami zwyrole.

dodaj komentarz