Jak znaleźć dziewczynę w Internecie – 5 skutecznych sposobów

Wbrew pozorom w dzisiejszych czasach nie jest łatwo znaleźć drugą połowę. Nieważne czy chodzimy na przyjęcia, koncerty i imprezy plenerowe. Są tacy, którzy nie mają odwagi odezwać się do kobiety, a nawet jeśli to zrobią, osiągają efekt przeciwny do zamierzonego. Na szczęście w dobie Internetu znalezienie tej jedynej jest ułatwione. Poniżej przedstawiam garść porad przydatnych przy szukaniu dziewczyny w sieci.

Jakie powinno być dobre zdjęcie profilowe?

Po pierwsze zacznij od zrobienia sobie dobrych zdjęć. Potrzebne Ci będą zdjęcia twarzy i sylwetki. Jest to konieczne, nawet jeśli nie masz urody Brada Pitta. Postaraj się znaleźć kogoś kto robi dobre zdjęcia i potrafi je poddać obróbce. Ostatecznie możesz wybrać spośród zdjęć, które masz w przestrzeni dysku, jednak znajdź taką fotografię, na której sam się sobie podobasz. Dziewczyny przychylniej spojrzą na profil mężczyzny, który ośmielił się umieścić na zdjęciu profilowym swoje zdjęcie, a nie fotografię auta.

Jaki portal randkowy wybrać?

Jeśli masz już dobre zdjęcie czas poszukać odpowiedniego serwisu randkowego. W sieci jest ich naprawdę sporo ale to nie znaczy, że masz rejestrować się na każdym. Obejrzyj te portale, zwróć uwagę na to ile jest tam profili kobiet, a ile mężczyzn. Sprawdź ile kobiet logowało się w ostatnim czasie. Te informacje wbrew pozorom są bardzo ważne, bowiem wskazują na ruch na stronie. Nie chcesz chyba czekać na odpowiedź przez pół roku, prawda?

Atrakcyjny profil na portalu kluczem do sukcesu

Jeśli wybrałeś już odpowiedni serwis, przyszedł czas na stworzenie doskonałego profilu. Przede wszystkim staraj się wypełnić wszystkie pola. Nie pisz lakonicznie, bo nie zaciekawisz potencjalnej wybranki. Nie opisuj też całego swojego życia i światopoglądu, bo żadnej kobiecie nie będzie chciało się tego czytać, poza tym nie będziesz miał o czym jej później opowiedzieć. Staraj się pisać o sobie to, co może Cię wyróżnić spośród tłumu. Jeśli masz ciekawe hobby – wspomnij o tym. Nigdy jednak nie pisz wszystkiego. Bądź tajemniczy. I pamiętaj: pisz tylko prawdę.

Randkowy portal internetowy na ekranie komputera

Dlaczego warto pisać poprawnie?

Z pozoru wydawałoby się to oczywiste ale z obserwacji wynoszę, że w sieci ludzie nie dbają o to, co oraz jak piszą. Postaraj się wyjść temu naprzeciw. Nie chodzi oczywiście o to, żebyś pisał zdania kwieciste niczym Mickiewicz, ale warto byłoby zastosować się do podstawowych zasad ortografii i interpunkcji. Większość kobiet zwraca uwagę na błędy, nawet jeśli nie są po studiach polonistycznych. Dobry sposób pisania może wyróżnić Cię spośród innych kandydatów. Poprawność dotyczy nie tylko Twojego opisu ale też konwersacji z kobietami.

Zasady skutecznego komunikowania się

Nie czekaj, aż jakaś kobieta napisze do Ciebie. Zrób pierwszy krok. Jednakże nie zapominaj, że im bardziej atrakcyjna kobieta, tym więcej wiadomości dostaje. Postaraj się zrobić tak, by Twojej nie zlekceważyła. Zapytaj ją o to, co napisała o sobie. Niech wie, że przeczytałeś jej opis, a nie kierujesz się tylko jej wyglądem. Unikaj tanich komplementów. Pytaj ją o to, co lubi robić, jakie podobają jej się kwiaty, o czym marzy i zapamiętuj – być może wykorzystasz to na randce i dzięki temu ją zdobędziesz. Poza tym nie ograniczaj się tylko do jednej kobiety. Nie przeciągaj też konwersacji w nieskończoność. Gdy już uznasz, że na to czas – umów się z nią. Czym prędzej okaże się, że to jedyna – lub wręcz przeciwnie, tym lepiej. Zaproś ją najpierw na niezobowiązującą kawę.

Poza tym uzbrój się w cierpliwość. Nie oczekuj, że po pięciu minutach zostaniesz zasypany lawiną wiadomości. Nie zrażaj się, jeśli z początku żadna z kobiet Ci nie odpisze. Bądź cierpliwy, a z pewnością zostanie Ci to wynagrodzone. Pamiętaj też żeby codziennie sprawdzać swoje konto. Mam nadzieję, że powyższe rady wcielone w życie pozwolą Ci szybko i skutecznie znaleźć idealną dziewczynę w Internecie.

Podobne

2 komentarze

  1. Katie
    30 września 2016 at 17:41 Odpowiedz

    Ja uważam, że ludzie powinni się poznawać w realu bo do zawierania znajomości w sieci nie mam zaufania.

  2. Severus
    3 października 2016 at 15:26 Odpowiedz

    Kuzynowi udało się na takim portalu nawet znaleźć żonę. Ciekawe tylko, czy jest to wyjątek czy też wiele znajomości z internetu tak się kończy.

dodaj komentarz