3 najciekawsze gry przeglądarkowe. Sprawdź w co warto zagrać!

Są popularne wśród internautów niezależnie od wieku, płci i pochodzenia. Łączą pokolenia i zbliżają do siebie ludzi. Gry przeglądarkowe coraz chętniej wybierane są przez użytkowników poszukujących ciekawych gier nie wymagających instalacji. Ciągła rywalizacja i motywacja do zdobywania kolejnych etapów zatrzymuje użytkowników przed ekranem komputera na długie godziny. A w co ostatnio gra się najczęściej?

Mogłoby się wydawać, że dzisiaj gra się już tylko na nowoczesnych konsolach i wielkim telewizorze o płaskim kineskopie. Nic bardziej mylnego. W dalszym ciągu spędzamy czas przed komputerem, grając w strategie i opracowując kolejne plany działania. Tylko, że aktualnie gramy w przeglądarkach. Bo bez instalacji, bo wygodniej, bo nowocześniej, bo szybciej.

1. The Settlers Online

Pozycja znana wszystkim tym, dla których gry są pasją. To gra z tradycją, która kiedyś dostępna była tylko na płytach CD. Teraz pokonywanie wrogów w bitwach taktycznych jest o wiele lepsze, bo możemy robić to wspólnymi siłami w sieci. Z zupełnie obcymi sobie ludźmi albo z gronem przyjaciół – jak nam wygodnie.

Na początku gry otrzymujemy małą osadę, nad którą sprawujemy opiekę i rządzimy, w takim sposób, by nasz teren się powiększył. Niestety, nie ma nic za darmo. Każde zwiększenie terytorium to kolejna potyczka i kolejna bitwa z graczem, który ma takie same albo jeszcze gorsze zamiary niż my. Ogromną zaletą gry jest grafika i szeroko rozwinięty interfejs – co rzadko zdarza się w grach dostępnych na przeglądarkach.

Przeglądarka internetowa na tablecie na biurku

2. Garbage Garage

Niektóre z gier są zupełnie nowe i tylko w wersji, która dostępna jest na serwerze internetowym. Jedno z takich produkcji jest gra Garbage Garage. I choć gier związanych z tematyką samochodową pod każdą postacią jest wiele, to ten rodzaj rozgrywki potrafi wciągnąć. W grze wcielamy się we właściciela złomu samochodowego, czyli popularnego „szrotu”. Zasada jest prosta – kupujesz stary samochód, którzy przywozi laweta. Wstawiasz go na swój plac i rozbierasz na części, które sprzedajesz i w taki sposób zarabiasz na warsztat. Ulepszasz go, powiększasz, kupujesz kolejne rampy, co sprawia, że masz możliwość rozbierania większych i nowszych samochodów. A to z kolei zwiększa Twój zarobek.

Wśród pojazdów znajdują się nie tylko samochody, ale też ciężarówki, a nawet motorówki. Kolejnym etapem i nagrodą jest możliwość zbudowania własnego pojazdu z części, których nie udało się albo nie chcieliśmy sprzedać. Garbage garaże to jeden z najpopularniejszych symulatorów wśród gier przeglądarkowych.

3. Goal United

Wcielamy się w rolę menadżera drużyny piłkarskiej i robimy wszystko, by osiągnąć sukces. Od nas zależy praktycznie wszystko. Sami decydujemy o ustawieniu taktyki, treningu i budżetu, który chcemy wydać lub zachować aż do kolejnego okienka transferowego. Walczymy wraz ze swoją drużyną o czołowe pozycje w tabeli ligowej. Na początku mamy dostępne tylko podstawowe funkcje, ale z biegiem czasu i kolejnymi zwycięstwami, otwierają się przed nami nowe etapy. Musimy też pozyskiwać sponsorów oraz myśleć jak tanio i w szybki sposób wyremontować stadion. Goal United to jedna z lepszych propozycji managera piłkarskiego na przeglądarkę.

Podobne

jeden komentarz

  1. szarobury
    28 września 2016 at 10:59 Odpowiedz

    Gram sporadycznie, ale polecane wypróbuję niebawem.

dodaj komentarz