Kiedy warto kupować perfumy nalewane?

Perfumy nalewane to jeden z tych rodzajów perfum, które chętnie są wybierane, głównie przez wzgląd na swoją niższą i bardziej atrakcyjną cenę. Jak jednak je wybierać? Czym się kierować, szukając perfum nalewanych? To dość istotne pytania, na które dobrze jest poznać odpowiedzi.

Perfumy nalewane jako alternatywa

Perfumy odkryto już w starożytnych czasach, kiedy paląc w ognisku różne zioła, drewno i gałązki uzyskiwano zapachy pobudzające zmysły. Choć wówczas używało się ich głównie do celów religijnych, przez kolejne wieki ich rola znacznie się zmieniała. Dziś stanowią jedną z naszych wizytówek, podkreślają atrakcyjność, pokazują, że potrafimy o siebie zadbać i zaprezentować się innym z najlepszej strony. Do wyboru mamy zarówno zapachy drogich, uznanych marek, jak i inspirowane nimi perfumy nalewane, które są dobrej jakości, lecz nie kosztują aż tak dużo, jak ich popularne odpowiedniki. Kiedy zatem zdecydować się na lane wody?

Kiedy zależy nam na niższej cenie

Stawiając na dobre perfumy nalewane z Mistral Poland (przykłady: mistral-poland.pl), możemy mieć pewność, że wybieramy nie tylko produkt o atrakcyjnej cenie, ale i zapach wysokiej jakości. Często szkoda nam pieniędzy lub nie stać nas na markowe wody perfumowane czy toaletowe, których ceny przyprawiają nas o ból głowy. Wówczas dobrym pomysłem jest właśnie zakup ich nalewanych odpowiedników, które nie zostawią spustoszeń w naszym portfelu, a z całą pewnością spełnią nasze oczekiwania. Są one nierzadko nawet do kilku razy tańsze niż perfumy znanych marek, a nie różnią się od nich jakością, pięknie pachną i gwarantują nam trwałość.

Buelki z perfumami

Kiedy szukamy nietuzinkowego zapachu

Dobrzy producenci perfum nalewanych proponują nam nawet około 300 różnych zapachów, z których wybrać możemy ten najbardziej nam odpowiadający. Będzie tu zarówno coś dla fanów klasyki i wód bazujących na słynnym Chanel no 5, jak i dla osób, które lubią eksperymentować z nowymi zapachami i wolą coś świeżego lub bardziej awangardowego. Tak szeroki wybór dobrej jakości perfum daje nam wiele możliwości. Nie musimy pachnieć przecież jak co druga koleżanka czy kolega. Możemy postawić na zapach, który, choć inspirowany jest tymi znanymi i markowymi, posiada również własne cechy charakterystyczne i wyróżnia się spośród innych.

Kiedy chcemy wręczyć niebanalny prezent

Perfumy nalewane mogą być również bardzo ciekawym pomysłem na niebanalny podarunek dla bliskiej nam osoby. Jeżeli znamy jej gust i wiemy o jakich markowych zapachach marzy, możemy zakupić jej wodę inspirowaną znanymi perfumami, wybrać odpowiednią, elegancką buteleczkę i wręczyć ją w formie prezentu. Nie wydamy na to fortuny, a będziemy mieć pewność, że podarowaliśmy komuś, kto jest nam bliski produkt o wysokim standardzie, który z całą pewnością spełni jego oczekiwania i sprawi mu przyjemność.

Kiedy w grę wchodzi trwałość

Nie każde markowe perfumy odznaczają się odpowiednią trwałością. Niektóre zawodzą nas już po niecałej godzinie, tracąc swój zapach i wymagając od nas ponownego użycia. Nie musimy jednak obawiać się tego przy wodach nalewanych. Te kupowane u sprawdzonych producentów odznaczają się znakomitą trwałością i na pewno nas w tej kwestii nie zawiodą. Wystarczy postawić na najbardziej interesujący nas zapach i właściwie od razu możemy mieć pewność, że będzie on wysokiej jakości i utrzyma się na naszej skórze przez dłuższy czas.

Podobne

jeden komentarz

  1. Żenti
    5 października 2016 at 11:20 Odpowiedz

    Uwielbiam piękne perfumy, ostatnio byłam w perfumerii i po prostu nie potrafiłam stamtąd wyjść. Dla mnie perfumy muszą być intensywne i trwałe.

dodaj komentarz